Porcelanosa grupo

Porcelanosa Grupo, po viac ako 40 ročných skúsenostiach, je dnes jednou z najuznávanejších španielskych spoločností  na domácich a medzinárodných trhoch. Spoločnosť je postavená na hodnotách, ako je inovácia a kvalita, ale predovšetkým je založená na dôvere v tíme pracovníkov. Spoločnosť začala výrobou dlaždíc, no v súčasnej dobe osem sesterských spoločností skupiny Porcelanosa Grupo ponúka širokú škálu produktov od kúpeľňového nábytku, obkladov až po konštrukčné riešenia pre súčasnú architektúru.

PORCELANOSA

Porcelanosa sa špecializuje na veľkoformátové rektifikované keramické obklady a dlažby pre náročné interiéry a nadčasový dizajn kúpeľní.  Jej produkty sú vyrábané v rôznych formátoch  a povrchových úpravách s prvotriednou kvalitou a inovatívnym, nadčasovým dizajnom.

 

URBATEK

V ponuke Urbatek nájdete gresovú dlažbu, čo znamená, že táto dlažba je veľmi odolná a vhodná pre rôzne projekty s vysokou prevádzkou, obchodné centrá, no tiež si nájde uplatnenie v súkromnom bývaní, či už v priestoroch interiéru, alebo v exteriéri. Urbatek vyrába tiež obklady pre interiér, exteriér aj fasády budov. Zaujímavosťou sú veľkoformátové obklady XLIGHT s rozmerom až 100x300 cm a minimálnou hrúbkou 3 mm.

 

L´ANTIC COLONIAL

Spoločnosť L'antic colonial sa špecializuje hlavne na prírodné materiály ako je drevo a naturálny kameň. Z kameňa vyrábajú obklady, dlažby, ale aj mozaiky. Mozaiky s jedinečným dizajnom tu nájdete tiež z tropického dreva, kovu, skla, kameňa alebo v kombinácii týchto materiálov.