Vidrepur - sklenené mozaiky

Španielska spoločnosť Vidrepur sa venuje už viac ako 20 rokov výrobe sklenenej mozaiky. Vo výrobe spája tradíciu a umenie. Keďže firme záleží na životnom prostredí, 99 % sklenených mozaiok tvorí recyklované sklo. Ruky expertov dokážu vďaka inováciám vytvárať najmodernejšie dizajny, preto má Vidrepur kolekcie, ktoré spravia jedinečným akýkoľvek priestor. 

 

 BIJOU

Najnovší dizajn v značke Vidrepur

 COLORS 

Klasická mozaika v rôznych farbách. V jednom kuse mozaiky nájdete niekoľko odtieňov jednej farby, čo pôsobí jedinečne zaujímavo. Túto mozaiku je možné rôzne kombinovať aj s inými sériami.

 PEARLS

Jednotlivé kúsky farebnej mozaiky sú vypuklé a zaokrúhlené, čo vytvára dojem perličiek.

 ELEMENTS

Mozaika so zauijímavým dizajnom povrchu v rôznych farbách a farebných kombináciách.

 ESSENTIALS

Jednoduchá klasická mozaika vyrábaná v rôznych tlmených, či výrazných monochromatických farbách s matnejším povrchom. Túto mozaiku je možné kombinovať do rôznych vzorov, vytvárať mix rôznych farieb alebo stupňovať z jedného odtieňa do druhého ( aj s inými sériami ).

 TITANIUM

Farebné mozaiky s lesklým povrchom. Odtieň farby je na jednotlivých kúskoch tmavší aj svetlejší a povrch odráža svetlo do rôznych farieb, čo oživí každú kúpeľňu. Túto mozaiku je možné kombinovať do rôznych vzorov, vytvárať mix rôznych farieb alebo stupňovať z jedného odtieňa do druhého ( aj s inými sériami ).

 MOON

Mozaika s perleťovým charakterom vo viacerých farbách. Povrch je rôzne tvarovaný výčnelkami. Túto mozaiku je možné kombinovať do rôznych vzorov, vytvárať mix rôznych farieb alebo stupňovať z jedného odtieňa do druhého ( aj s inými sériami ).

 ILUMINISCENTES

Mozaika, ktorá v tme fosforeskuje. Túto mozaiku je možné kombinovať do rôznych vzorov, vytvárať mix rôznych farieb alebo stupňovať z jedného odtieňa do druhého ( aj s inými sériami ).

 LUX

Mozaika v rôznych farbách s hladkým lesklým povrchom. V jednom kuse mozaiky nájdete niekoľko odtieňov jednej farby. Túto mozaiku je možné rôzne kombinovať aj s inými sériami.

 ARTS

 Mozaika s decentnými odtieňmi farieb aj v zlatej. Túto mozaiku je možné kombinovať do rôznych vzorov, vytvárať mix rôznych farieb alebo stupňovať z jedného odtieňa do druhého ( aj s inými sériami ).

 MIX a STUPŇOVANIE

Mix mozaiok rôznych farieb, stupňovaný plynulý prechod z jednej farby mozaiky do druhej a vzory.