Smaltované vane

KALDEWEI

Spoločnosť KALDEWEI sa od roku 1918 vášnivo venuje spojeniu ocele so smaltom už po štvrtú generáciu. Vďaka tejto dlhodobej tradícií sa podarilo spoločnosti dosiahnuť mimoriadne spojenie, ktoré zaručuje jedinečnú kvalitu a odolnosť kúpacích vaní a sprchových vaničiek KALDEWEI.


Čo začínalo priemyselnými výrobkami zo smaltu, vyvinulo sa do jedinečného štandardu kvality vaní a sprchovacích vaničiek. Vo vestfálskom Ahlene sa produkujú výrobky, ktoré sa exportujú do celého sveta. Každá vaňa KALDEWEI je vyrobená z jedinečného materiálu - smaltovanej oceli KALDEWEI 3,5 mm. Táto hrúbka materiálu zaisťuje stabilitu, kvalitu a garantovanú dlhodobú životnosť po dobu až 30-tich rokov. Preto je Franz KALDEWEI GmbH & Co.KG vedúcou firmou na trhu vaní a sprchových vaničiek v Nemecku a celej Európe. Dôsledná orientácia na životné prostredie je popri náročnom dizajne vysokej kvality ďalším pilierom výroby KALDEWEI. S oceľou a smaltom sú spracovávané výhradne prírodné recyklovateľné materiály. 

 

MAJSTROVSKÉ DIELA - nová kolekcia dokonalého dizajnu

Kúpeľňa sa stále viac stáva výrazom novej estetiky. Trend prechádza k extravagantným, často voľne stojacím vaniam s jedinečnými funkčnými detailmi a k sprchovacím vaničkám určeným na inštaláciu v úrovni podlahy, ktoré sa umiestnia voľne do miestnosti a ponúkajú viac voľnosti pohybu. Kúpeľňa sa vyvíja na reprezentatívne miesto pokoja a zmyselnosti. Miesto, kde môže človek s KALDEWEI uskutočniť svoje sny. Miesto, kde sa nachádza telesné a duševné blaho.

 

CAYONO - jednoducho vaňa

Kúpacia vaňa CAYONO je ideálnym riešením pre malé kúpeľne ako aj pre priestorné kúpeľňové oázy. Zo smaltovanej oceli KALDEWEI 3,5 mm, s 30 ročnou zárukou. S povrchovou úpravou antislip vyvinutou špeciálne pre vaňu CAYONO vstupuje bezpečnosť a design do funkčno-estetickej symbiózy. Veľkorysý vnútorný priestor vane – rovné vaňové dno umožňuje pohodlné sprchovanie bez kompromisov. Bezpečné vstupovanie aj vystupovanie. Dostupná v piatich rozmeroch: 150 x 70 cm, 160 x 70 cm, 170 x 70 cm, 170 x 75 cm a 180 x 80 cm.

 

CONODUO 

 

ASYMMETRIC DUO

 

BASSINO

 

PURO DUO

Vaňa PURO DUO sa môže pochváliť veľkorysou vnútornou dĺžkou dna pre mimoriadne vysoký komfort kúpania vo dvojici. 
Vaňa je dostupná v troch veľkostiach: 170 x 75 cm, 180 x 80 cm a 190 x 90 cm. Design PURO DUO upúta svojím priamočiarym, puristickým tvarom. Smaltovaná oceľ KALDEWEI 3,5 mm, s 30 ročnou zárukou. S voliteľne dostupným madlom na jednej strane ponúka PURO DUO bezpečie dokonalého tvaru.

 

ELLIPSO

 

CENTRODUO

 

SANIFORM PLUS

 

CLASSIC DUO

 

PLAZA DUO

Rohová vaňa PLAZZA DUO od KALDEWEI

 

WELLNESS

WELLNESS doplnky ku produktom KALDEWEI