O nás

Spoločnosť Vodoarm spol. s.r.o. pôsobí v oblasti predaja kúpeľňového nábytku, obkladov, dlažieb a doplnkového sortimentu už od roku 1996. Aktuálnym sídlom firmy sú súkromné priestory na Slovenskej ulici v Košiciach, ktoré využívame od júla 2008.

Pobočka v metropole východu je odrazom potrieb firmy ako aj dopytu zo strany zákazníkov – krásne osvetlené priestory poskytujú kúpeľňovému štúdiu vynikajúce prostredie na prezentáciu nových trendov nielen v oblasti kúpeľní. Na Slovenskej 10/A nájdete reprezentačné zázemie spoločnosti a takisto rozsiahle skladové priestory, vďaka ktorým je množstvo produktov dostupné prakticky okamžite. Parkovanie v areáli je samozrejmosťou.

 

Kúpeľňové štúdio

 

Kúpeľňa ako oáza

Našim zákazníkom poskytujeme vždy rastúcu škálu produktov a služieb, ktoré premenia priemernú kúpeľňu na neobyčajné miesto vo Vašom byte či dome, kde sa zaručene budete cítiť maximálne príjemne. Relaxujte – o vaše pohodlie sa postarajú hydromasážne a sprchové systémy, atmosféru si vychutnáte nie len v „klasickej“ vani, ale aj v novodobých welness zariadeniach alebo využite možnosť efektívnej kombinácie sprchového kúta s vaňou a určite oceníte ich praktickú stránku. 

 

Dôraz na klienta

V snahe o dosiahnutie čo možno najväčšej spokojnosti našich zákazníkov sa snažíme o rozširovanie ponúkaného sortimentu a zdokonaľovanie ďalších poskytovaných služieb.

Odborné poradenstvo – na nás sa môžete vždy obrátiť s akoukoľvek otázkou či požiadavkou, rád Vám odpovie a vo všetkom vyhovie náš vyškolený personál

Služby kúpeľňového dizajnéra – využite príležitosť poradiť sa s architektom a vzhliadnuť vizualizáciu kúpeľne vytvorenej na základe vašich predstáv

Odberný sklad – ponúkame Vám naše skladové zásoby k okamžitému odberu

Záručný a pozáručný servis – zabezpečíme pre Vás profesionálny servis technických výrobkov