Preskočiť na hlavný obsah
Kúpeľňové štúdio Vodoarm.sk
O nás

Vodoarm

Logo našej rodinnej firmy evokuje piliere liečivej vody a horských prameňov Tatier.

Dizajn loga v tvare diamantu prezentuje symbol čistoty kryštálu, ktorý lieči dušu a telo. Naša rodinná firma Vodoarm, ktorej založenie bolo našim snom a stalo sa skutočnosťou v roku 1996, sa nachádza v metropole východu - v Košiciach.

Naša predajňa
Naša predajňa

Krásne osvetlené výstavné priestory showroomu, poskytujú kúpeľňovému štúdiu vynikajúce prostredie na prezentáciu nových trendov. Poskytujeme široký výber obkladov, dlažieb, batérii a spŕch, sanity, kúpeľňového nábytku a doplnkového sortimentu. V areáli našej firmy sa nachádzajú rozsiahle skladové priestory a parkovisko pre našich zákazníkov. Našou víziou je, aby vaša kúpeľňa bola prijemným relaxačným miestom, kde nadobudnete pocit spa a v ktorom zrelaxuje Vaša duša a telo po každodennom strese. Tento lahodný pocit Vám poskytnú novodobé wellness zariadenia, hydromasážne a sprchové systémy. Našim cieľom je vytvoriť kúpeľňu ako neobyčajné miesto vo Vašom byte či dome, kde sa budete cítiť nadmieru prijemne. V snahe o dosiahnutie čo možno najväčšej spokojnosti našich zákazníkov za posledných 26 rokov sa snažíme o rozširovanie ponúkaného sortimentu a zdokonaľovanie ďalších poskytovaných služieb.

Showroom
Showroom
  • Odborné poradenstvo – na nás sa môžete vždy obrátiť s akoukoľvek otázkou či požiadavkou, rád Vám odpovie a vo všetkom vyhovie náš vyškolený personál
  • Služby kúpeľňového dizajnéra – využite príležitosť poradiť sa s architektom a vzhliadnuť vizualizáciu kúpeľne vytvorenej na základe vašich predstáv
  • Odberný sklad – ponúkame Vám naše skladové zásoby k okamžitému odberu
  • Záručný a pozáručný servis – zabezpečíme pre Vás profesionálny servis technických výrobkov

Spolupracujeme so zahraničnými firmami, ktoré ponúkajú trendové špičkové dizajny neporovnateľnej krásy s technologicky špičkovými produktmi. Vodoarm bude poskytovať aj naďalej kvalitné produkty a kvalitné služby našim zákazníkom. Ste srdečne vítaní.

Vodoarm.sk - images.pageTitle